top of page
Bir gölde tekne

Bilgilendirme

Para, Level, Unlocks, LS Tuners Rep.

Sizin için en uygun para ve level paketini bu yazıdan öğrenin!

Detaylı bilgi için aşağı kaydırabilirsiniz.

GTA'da kaç paraya ihtiyacım var?

  • Sadece gerekli eşyaları ve binaları alacaksanız minimum 100 Milyona ihtiyacınız var.
  • Gerekli şeyler dahilinde araçlar, silahlar, kıyafetler alacaksanız 200 Milyona ihtiyacınız var.
  • Her şeyi satın almak istiyorsanız ortalama 750 Milyona ihtiyacınız var.

*Verilen tüm miktarlar minimum tavsiye edilendir.

Hesabım kaç Level olmalı?

GTA Online'da Level sistemine renkler de eşlik etmektedir. 1-99 Level arası mavi, 100-499 arası bronz, 500-749 arası gümüş ve 750 sonrası 8000'e kadar altın rengi olur. Oyundaki son Level 8000'dir. Renklerin dışında 200 Level sonrası hiçbir kilit açılmamaktadır. 200 Level olmanız hesabınız için yeterlidir. Fazlası sadece görünüşü etkileyecek ve Online > Players kısmında farklı renk görünecektir. Buradan örnek görsele göz atabilirsiniz.

*Kaynak: GTA Wiki

LS Tuners Rep. nedir?

Oyuna son güncellemelerle eklenen LS Tuners DLC ile gelen LS Car Meet içinde yarışlar ve görevler yaparak kazanabileceğiniz Reputation (Level)'lar bulunur. Reputation sayesinde çoğu araba modifikasyonunun kilitleri açılır. Bunlara bazı özel kıyafetler de dahildir. Reputation için özel oluşturduğumuz paketi satın aldığınızda 1000 Rep. kazanırsınız ve tüm kilitler açılır.

*Kaynak: GTA Wiki

Unlocks nedir ve neleri açar?

Unlock ile Level farklı çalışmaktadır. Burada karıştırılmaması gereken önemli bir detay bulunur. 200 Level'a ulaşınca gerekli (Level ile kazanılabilecek) tüm kilitler açılır. Fakat bu kilitler, Unlock Paketi ile açılan kilitlerin yanında çok az kalır. Unlock Paketi ile şunların kilitleri açılır: Kıyafetler, Dövmeler, Araç Modifikasyonları, Araçlar, Silahlar, Saç Stilleri, Başarımlar, Bunker & Arena Araştırmaları ve dahası! Tüm kilitlerin başarılı şekilde açılabilmesi için hem minimum 200 Level, hem de Unlock Paketine ihtiyacınız bulunmaktadır.

*Not: Bazı özel gün eşyaları Unlock Paketiyle dahi açılamayabilir.

bottom of page