Oyun Firması

HAKKINDA

Oyun Firması, YouTube platformunda diğer çoğunluğa nazaran kullanıcılara daha güvenli

ücretsiz içerikler paylaşarak başlayan bir

"hile topluluğu"dur.

Bu topluluk büyümeye devam ettikçe belirli ücretler karşılığında ban riski olmadan, hesap garantisi sunarak hile & modlu hesaplar satmaya başladık. Sizlerin de istekleri ve görüşleri doğrultusunda buraya gelmeyi başardık.

Ayrıca Oyun Firması, Dünya'daki hesap garantisi sunan tek "GTA Recovery" servisidir.

Oyun Firması Wallpaper - Edited by SzorS

SSS

Hesap garantiniz nasıl işliyor?

Hesap garantiniz sizin elinizdedir. Bizden satın alım yapmadan önce hile satın almadıysanız, hile kullanmadıysanız, oyun içerisinde bulunan başka bir hileciden para/seviye göndermesini istemediyseniz hesap garantimiz vardır.

Ödeme yöntemleriniz neler?

Oyun Firması web sitemiz üzerinden satın alım yaparken, Visa, Mastercard, Maestro, TroyAmerican Express, Discover kartlarını kullanabilirsiniz. Eğer bunlardan birine sahip değilseniz; ininal kart, Papara kart, Steam Cüzdan Kodu ile satın alım yapabilirsiniz. Bu satın alımlar için Discord sunucumuzdan bize ulaşabilir veya canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz.

İndirim kabul ediyor musunuz?

Birden fazla satın alımlarda size özel indirim kuponu oluşturabiliriz. 10% - 25% arası indirimler almak istiyorsanız, birden fazla satın alım yapmadan önce canlı destek ile iletişime geçebilir ve satın almak istediğiniz adeti söyleyerek kendinize özel indirim kuponu yaptırabilirsiniz.

Site harici satın alım yapabilir miyim?

Banka/Kredi kartınız internet bankacılığına kapalı ise, bizimle Discord sunucumuzdan veya canlı destek üzerinden iletişime geçerek ödeme yapabilir, satın alım gerçekleştirebilirsiniz. Kabul ettiğimiz ödeme yöntemleri ininal kart, Papara kart, Havale/EFT ve Steam Cüzdan Kodudur.