top of page

Oyun Firması Hakkında

OF, GTA Online Türkiye'de hile sektöründeki eksiklik dolayısıyla kullanıcılar tarafından kurulmuş topluluktur. Griefing karşıtı olarak kurulduk ve devam ediyoruz.

Oyun Firması Yılbaşı Tasarımı

2017'den bu yana tek amacımız insanların güvenli kaynaklar eşliğinde hesaplarında hile kullanabilmeleri oldu. Daha öncesinde dolaşan yanlış bilgi kaynakları doğrultusunda kimsenin hile yapımcılarına güveni kalmamıştı. Biz, YouTube; Discord gibi uygulamalar üzerinden güvenli ve kullanımı ücretsiz hileler paylaştık.

Geçen süre içerisinde kullanıcıların da istekleriyle ücretli fakat minimum ban riski ve hesap garantisiyle GTA 5 Online hile paketi satışlarına başladık. Kullandığımız özel mod menü sayesinde ban riskini minimum seviyede tuttuk ve bugüne kadar satın alan beş bine yakın müşterimizin hepsini memnun etmeyi başardık!

Neden Varız?

Güvenliğiniz için

Sunduğumuz tüm hile paketlerini uzun süreli testlerden geçiriyoruz ve en güvenli haliyle size ulaştırıyoruz. Bu sayede minimum ban riski ve hesap garantisi sunabiliyoruz.

Kalite için

Yaptığımız her işin beğenilmesi için uğraş veriyoruz ve size bu şekilde sunuyoruz. GTA hile paketlerinden YouTube videolarımıza kadar tümünü özenle hazırlıyoruz.

Sizin için

Web sitemizin canlı desteğinde aktif olmaya çalıştığımız kadar, Discord sunucumuzda da aktif olmaya çalışıyoruz. Sizlerle sürekli iletişim halinde olmaya özen gösteriyoruz.

Ekibimizle Tanışın

PRrDXoshOqe2shsB9Ti3FMxTRDF6VRAtvUOG_lW97z8.jpg

Aramıza Katılın

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Yetkili olarak aramıza katılabilir, ekibimizle vakit geçirebilir ve bize yardımcı olabilirsin. Bunun için bize bir başvuru gönderin ve inceleyelim.

Sağdaki buton yardımıyla form sayfasına ulaşabilir ve doldurabilirsin.

Seni aramızda görmeyi çok isteriz!

Aramıza Katılın

Bize bir başvuru gönderin ve inceleyelim. Altta bulunan buton yardımıyla form sayfasına gidin.

Yetkili Alım Formu
bottom of page